O mnie

Nazywam się Iwona Pakosz, mam 47 lat. Urodziłam się w Rudzie Śląskiej, ale całe moje życie było i jest związane z Bytomiem. Z zawodu jestem nauczycielem języka niemieckiego. Obecnie pracuję w Zespole Szkół Technicznych w Bytomiu. Poprzednio pracowałam w Szkole Podstawowej nr 38 i 23 w Bytomiu, Zespole Szkół Ekonomicznych oraz Gimnazjum nr 7 w Bytomiu. Poza tym jestem tłumaczem przysięgłym
i biegłym sądowym z zakresu języka niemieckiego. Moje zainteresowania to dobra muzyka, sporty zimowe oraz języki obce.

Trzykrotnie, dzięki zaufaniu, jakim obdarzyli mnie mieszkańcy mojego okręgu wyborczego, udało mi się zdobyć mandat Radnego Rady Miejskiej w Bytomiu. Od początku swojej działalności samorządowej staram się wychodzić ku oczekiwaniom mieszkańców dzielnicy Sucha Góra, Stroszek, Osiedle Ziętka, Górniki i Stolarzowice. Pozytywne rozwiązanie problemów nurtujących mieszkańców w/w dzielnic sprawia mi niesamowitą satysfakcję i motywuje do dalszego działania.

Zachęcam do odwiedzania mojej strony internetowej, na której będę przedstawiała swoje poczynania jako radnego. Jestem przekonana, że zarówno Państwu jak i mnie na sercu leży dobro i piękno naszego Bytomia, postarajmy się razem zrobić coś pozytywnego na rzecz naszego miasta.

W przypadku jakichkolwiek problemów pojawiających się w dzielnicach, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Z poważaniem,
Iwona Pakosz