WYBORY SAMORZĄDOWE 21.10.2018

Szanowni Państwo!

Kilka dni temu podziękowałam za cztery lata mojej działalności jako radnej. Uważam, że taki gest był jak najbardziej konieczny, gdyż wielu osobom moje podziękowanie się należało. Nie oznacza to, że składam broń:) Zamierzam wystartować w tegorocznych wyborach samorządowych 21 października 2018 i jeśli tylko Państwo uznacie, że jestem osobą godną piastowania funkcji radnej naszego miasta, to proszę o głosy.

Tym razem wystartuję z list Prawa i Sprawiedliwości. Nie należę do Partii, ale ugrupowanie, z którym przez ostatni rok ściśle współpracowałam jako członek klubu grupy radnych, zaproponował mi start z ich list i ja to zaproszenie przyjęłam. Nie oznacza to absolutnie, że będę chciała jakoś inaczej działać na rzecz mieszkańców Bytomia. Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że gdzie diabeł nie może, tam Pakoszkę pośle:) Będę cały czas z tym samym zapałem starała się rozwiązywać Państwa problemy. Czasem uda się coś więcej zrobić,
a czasem, mimo starań, coś spali na panewce. Myślę, że jest jeszcze wiele spraw do dokończenia….np. ulica Wiejska, Galmanowa, Partyzantów, Suchogórska, Żołnierska, kanalizacja na Kadłubka, brakujące place zabaw na Stroszku, termomodernizacja Przedszkola na Suchej Górze i OSP w Górnikach Suchej Górze i wiele innych spraw nurtujących mieszkańców od wielu lat.

Jeśli tylko będę mogła jakoś Państwu pomóc w rozwiązaniu tychże problemów, będę do dyspozycji. Nie chcę obiecywać złotych gór, bo wiem, jakie są bytomskie realia, ale zawsze w miarę moich sił i możliwości pomogę, to mogę obiecać!!! Zachęcam więc do oddania na mnie głosu, lista PIS, pozycja 2 !!! I.P.

DRUK