IWONA PAKOSZ KANDYDATKA DO RADY MIASTA W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH 2014

pakosz

Okręg 3- Sucha Góra, Stroszek, Osiedle Ziętka, Stolarzowice, Górniki

Do Rady Miejskiej kandyduję po raz drugi. W ciągu swojej poprzedniej krótkiej, dwuletniej kadencji starałam się zgłębiać tajniki działalności samorządowej, ale przede wszystkim służyć mieszkańcom mojego okręgu i pomagać im w rozwiązywaniu codziennych problemów, mając zawsze na uwadze fakt, że robię to dla ludzi, dla Bytomia!

W okresie tych dwóch lat wiele spraw udało mi się pozytywnie rozwiązać. Nie sposób wymienić wszystkich moich dokonań, ale wspomnę tutaj chociażby o kilku z nich: budowie boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 38, oświetleniu ulicznym na Piotra Skargi, chodniku i dróżce rowerowej przy ulicy Łokietka, nawierzchni przy Partyzantów
i Obrońców Westerplatte, miejscach postojowych przy Strzelców Bytomskich ? rejon II, siłowni zewnętrznej na terenie OSP Górniki. O pozostałych moich działaniach możecie Państwo przeczytać na tejże stronie internetowej.

Wiele spraw czeka jeszcze na rozwiązanie. Jeśli moi Wyborcy zechcą obdarzyć mnie nadal swoim zaufaniem, postaram się nie zawieść ich oczekiwań.

Z poważaniem Iwona Pakosz – kandydatka na Radnego Rady Miejskiej w Bytomiu